GRY KONTROLNE z ARKĄ I LEGIĄ

W ostatnich dniach nasz zespół rozgrywał dwa mecze kontrolne z zespołami Arki Gdynia i Legi Warszawa

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy mecz sparingowy z zespołem Arki Gdynia i ponieśliśmy porażkę 1-3.Mimo momentami poprawnej grze nie udało nam się tym razem wygrać spotkania. Przeciwnik bezlitośnie wykorzystał nasze błędy w wyprowadzaniu piłki.Jedynego gola dla naszego zespołu zdobył Patryk Baranowski z rzutu wolnego.

Zdecydowanie lepiej zaprezentował się nasz zespół w środowy wieczór z przebywającym na obozie w Cetniewie  zespołem Legi Warszawa. Nasz zespół pokonał przeciwników 2-1. Obie bramki strzelił Kuba Kreft. W tym spotkaniu nasi chłopcy maksymalnie zmotywowani rozegrali naprawdę dobry mecz.

W obu meczach swoje umiejętności pokazali następujący zawodnicy: Flis S, Zakrzewski M, Maciejewski A, Ustrowski B, Kątny O, Baranowski Sz. i P., Kreft J , Kwidziński J, Formella M , Sroka N, Jeżowski M, Stolz Ł, Godlewski J, Wiśniewski M, Kozłowski H,