MECZE LIGOWE - 07.11.2015

MECZE LIGOWE  - 07.11.2015

W miniony weekend obie nasze drużyny rozegrały swoje mecze i odniosły zwycięstwo i remis. Pierwszy nasz zespół pokonał po bardzo dobrym spotkaniu zespół Jedynki Reda 3-2 . Było to bardzo dobre spotkanie  w którym nasi zawodnicy stworzyli więcej sytuacji bramkowych i gdyby nie nieskuteczność pod bramką przeciwników wynik mógłby być wyższy. Słowa uznania również dla przeciwników którzy grali otwarty futbol dzięki czemu mecz był na pewno ciekawy dla kibiców obu drużyn. Ozdobą meczu była bramka strzelona przez Oliwera Kątnego który oddał kapitalny strzał z około 20 m.

Drugi z naszych zespołów rozgrywał swój mecz w Gdyni z Iskrą gdzie zremisował 0-0 chociaż sytuacje do zdobycia gola były i zabrakło naprawdę niewiele.

GRYF Wejherowo - JEDYNKA Reda  3-2 (3-1) bramki:

1-1 Nikodem Sroka as. Miki Formella

2-1 Marcin Jeżowski as. Niko Sroka

3-1 Oliwer Kątny  piękne uderzenie z 20 m !!!

Skład: Zakrzewski, Flis, Wiśniewski, Kątny, Ustrowski, Formella, Baranowski Sz. i P., Kreft, Sroka, Jeżowski, Nurczyński, Kwidziński J., Godlewski, Kozłowski

ISKRA Gdynia - GRYF II Wejherowo      0-0

Skład: Maciejewski, Sobczak ,Dublinowski, Dmowski, Frankowski, Stolc, Stolz, Potrykus W., Kwidziński D.,Skrzypiński, Bank, Janus