MECZE LIGOWE 17-18.10.2015

GRYF II WEJHEROWO - EKO PROD SZEMUD 5-1 (3-0) bramki strzelili:

1-0 Marek Skrzypiński

2-0 Kacper Stolc

3-0 Kacper Stolc

4-0 Wiktor Potrykus

5-1 Kacper Stolc

Nasz drugi zespół rozgrywał swoje spotkanie na Wzg. Wolności z drużyną Eko Prod Szemud. Po niezłym meczu nasi chłopcy ograli przeciwników 5-1. Trzy bramki w tym meczu strzelił Kacper Stolc  który bezlitośnie wykorzystał błędy gry obronnej przeciwnika. Brawo chłopcy.!!!

Skład: Maciejewski Artek, Dublinowski Mati, Stolz Łuki, Frankowski Michał, Stolc Kacper, Kwidziński Dawid, Potrykus Wiktor, Potrykus Jakub, Skrzypiński Marek, Bank Jakub, Janus Michał, Słomiński Kacper, Szwocha Wiktor.

POKOLENIA LECHII GDAŃSK - GRYF WEJHEROWO 1-1 (0-0) bramka dla naszego zespołu padła ze strzału samobójczego po dośrodkowaniu "Jeżyka".

Dobry mecz w naszym wykonaniu. Nie najlepszy stan murawy oraz podający deszcz nie ułatwiały gry chłopcom, mimo wszystko nasz zespół starał się prowadzić grę szczególnie w pierwszej połowie gdzie naprawdę wyglądało to bardzo dobrze czego efektem była bramka zdobyta ze strzału samobójczego. Przeciwnik w tym meczu ograniczał się do gry z kontry gdzie piłki kierowane były do silnego fizycznie napastnika gospodarzy. Bramkę jednak straciliśmy po rzucie rożnym gdzie w zamieszaniu podbramkowym napastnik gospodarzy dopadł do bezpańskiej piłki i umieścił piłkę w bramce. Mimo wyniku remisowego  słowa pochwały dla was chłopaki za zaangażowanie i determinację w dążeniu do strzelenia zwycięskiego gola.

Skład: Flis Seba, Ustrowski Bartosz, Godlewski Kuba, Kątny Oli, Baranowski Szymek, Kozłowski Hubcio, Kwidziński Kuba, Formella Mikołaj, Baranowski Patryk, Sroka Nikodem, Jeżowski Marcin, Nurczyński Szymek