MECZE LIGOWE

Ten weekend nie będzie należał do udanych naszego zespołu. Niestety i w Lęborku i Gdańsku gra naszych zespołów  daleka była od ideału szczególnie jeśli chodzi o grę w obronie co niestety skutkowało takimi kuriozalnymi bramkami jak te w Gdańsku gdzie trzy gole podarowaliśmy gospodarzom w prezencie co niestety przełożyło się na pierwszą porażkę naszego zespołu od ponad półtorej roku. No cóż trzeba wyciągnąć wnioski i dalej pracować aby takich sytuacji było jak najmniej.

POGOŃ Lębork - GRYF II Wejherowo 1-1 (0-1) bramka Wiktor Potrykus

Skład : Maciejewski, Mielke, Janus, Frankowski, Dublinowski, Stolc, Kwidziński D. ,Potrykus W., Potrykus J. Grubba,
Kozłowski

GEDANIA Gdańsk - GRYF Wejherowo 5-4 (3-2) bramki: Sroka  - 2 , Baranowski Sz., Baranowski P.

Skład: Flis, Wiśniewski, Kątny, Ustrowski, Baranowski Sz., Kwidziński J. ,Baranowski P., Stolz , Sroka, Formella, Kreft, Jeżowski, Godlewski, Szymikowski