MECZE LIGOWE 24-25.10.2015

GRYF - PORTOWIEC Gdańsk   2-0 (0-0)

bramki strzelili:

1-0 Kuba Kreft

2-0 Miki Formella

Zespół Portowca od początku meczu skupiony na obronie własnej bramki skutecznie odpierał ataki w pierwszej połowie mimo kilku stuprocentowych sytuacji nie udało się strzelić bramki w tym nawet niewykorzystany rzut karny który obronił dobrze dysponowany bramkarz. Jednak w drugiej połowie przewagę udało się wreszcie poprzeć bramkami, które strzelili Kuba Kreft po rzucie rożnym i zamieszaniu podbramkowym oraz Miki Formella który wykończył ładną akcję całego zespołu.

Skład: Flis Seba, Ustrowski Bartosz, Godlewski Kuba, Kątny Oli, Baranowski Szymek, Kozłowski Hubcio, Kwidziński Kuba, Formella Mikołaj, Baranowski Patryk, Sroka Nikodem, Jeżowski Marcin, Nurczyński Szymek, Kreft Kuba, Max Zakrzewski

BAŁTYK Gdynia - GRYF II Wejherowo 2-0 (2-0)

Mimo porażki dobra gra naszego zespołu w polu, zabrakło troszkę szczęścia i umiejętności  w sytuacjach podbramkowych. Jednak mimo porażki wasza gra napawa optymizmem.

Skład: Maciejewski Artek, Dublinowski Mati, Stolz Łuki, Frankowski Michał, Stolc Kacper, Kwidziński Dawid, Potrykus Wiktor, Potrykus Jakub, Skrzypiński Marek, Bank Jakub,