MECZE LIGOWE - 3.10.2015

MECZE LIGOWE -  3.10.2015

Bardzo dobry weekend naszych zespołów które wygrały swoje mecze po dobrej grze. W pierwszym meczu w Bożympolu Wlk. nasi chłopcy na bardzo dobrej płycie boiska prowadzili grę i wygrali zasłużenie. Bardzo ładnego gola strzelił Michał Frankowski który oddał strzał z 25 m lobując bramkarza. Trudniejsze zadanie czekało nas w Starogardzie gdzie miejscowy Beniaminek bardzo chciał odbudować się po nie najlepszym starcie rozgrywek. Mecz był bardzo wyrównany ale to nasz zespół strzelał gole po bardzo ładnych akcjach  których autorem był Kuba Kwidziński. W końcówce meczu Beniaminek strzelił kontaktowego gola jednak nie był w stanie doprowadzić do wyrównania.

Sokół Bożepole - GRYF II  Wejherowo  1-3 (0-2) bramki strzelili: Kacper Stolc 2, Michał Frankowski 1

Skład: Maciejewski A., Sobczak Sz., Dublinowski M., Dmowski T., Kwidziński D., Stolc K., Stolz Ł., Potrykus W., Potrykus J., Skrzypiński M., Janus M., Frankowski M., Szwocha W., Słomiński K.

Beniaminek Starogard Gdański - GRYF Wejherowo 1-2 (0-1) bramki strzelił Kuba Kwidziński - 2

Skład: Flis S., Baranowski Sz., Kątny O., Godlewski J., Kozłowski H., Kreft J., Formella M., Baranowski P., Sroka N., Ustrowski B., Kwidziński J., Jeżowski M., Nurczyński Sz.