MECZE LIGOWE - OSTATKI

W ostatnich meczach ligowych rozegranych w bardzo trudnych warunkach pogodowych  zanotowaliśmy porażkę i zwycięstwo. Niestety bardziej niż umiejętności piłkarskie trzeba było pokazać cechy wolicjonalne gdyż na boisku nasiąkniętym wodą piłka robiła cuda i bardzo trudno było prowadzić grę. Po raz kolejny należałoby  poruszyć temat w PZPN aby mecze drużyn dziecięcych rozgrywać już m-cu sierpniu kiedy boiska są piękne i suche, aby gra nie była przypadkowa i by cieszyła dzieci.

Jako pierwsi mecz rozgrywali zawodnicy  z Gryfa II i niestety ulegli przeciwnikowi 1-2. Zawodnicy Pogoni bezlitośnie wykorzystali błędy gry obronnej naszego zespołu, zabrakło w tym meczu też trochę determinacji chociaż gdybyśmy mieli jeszcze trochę więcej czasu to może udałoby się osiągnąć remis. Drugi nasz zespół po dobrym meczu pokonał zespół Osiczanki 4-1. Wynik trochę mylący bo gdyby ilość słupków i poprzeczek po strzałach naszych zawodników zamienić na bramki to wynik mógłby być dwucyfrowy. Jednak należy chłopców pochwalić że w tych warunkach nie bali się budować akcji i stwarzali mnóstwo sytuacji podbramkowych.

GRYF II Wejherowo - POGOŃ Lębork 1-2 (0-1) bramka:

Łukasz Stolz

Skład: Maciejewski ,Dublinowski, Stolc, Stolz, Potrykus W., Kwidziński D.,Skrzypiński, Bank, Janus, Słomiński, Potrykus J., Kozłowski

GRYF Wejherowo - OSICZANKA Osice 4-1 (1-1) bramki:

Marcin Jeżowski - 2, Patryk Baranowski, Nikodem Sroka

Skład: Zakrzewski, Flis, Wiśniewski, Kątny, Ustrowski, Formella, Baranowski Sz. i P., Kreft, Sroka, Jeżowski, Nurczyński, Kwidziński J., Godlewski,

Podsumowując chcemy podziękować wszystkim chłopcom z rocznika 2003 za tę rundę w której pokazaliście że dzięki ciężkiej  pracy gra może sprawiać wam dużo radości, a poziom waszych umiejętności stale się podnosi. Pamiętajcie jednak żeby nie spoczywać na laurach a osiągane wyniki powinny być dla was tylko  motywacją do dalszej ciężkiej pracy dzięki której ktoś z was może zagra kiedyś w reprezentacji :)

TRENERZY