MECZE LIGOWE ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM

MECZE LIGOWE  ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM

W minioną niedzielę oba nasze zespoły zainaugurowały rozgrywki na wejherowskim stadionie,  niestety ze zmiennym szczęściem. Jako pierwsi wyszli na boisko chłopcy z Gryfa II i mimo dobrej gry nie udało się utrzymać korzystnego rezultatu z pierwszej połowy.

GRYF II - GOSRIT Luzino 1-3 (1-0)

bramka: Mati Dublinowski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wiktora Potrykusa

Skład meczowy:

Maciejewski A, Dublinowski M., Klaman W, Dmowski T., Janus M., Stolz Ł, Frankowski M., Stolc K., Potrykus W., Kwidziński D., Bank J., Potrykus J., Szwocha W.

Jako drudzy wyszli na boisko Gryfici z grupy I i po bardzo dobrym emocjonującym spotkaniu obfitującym w wiele sytuacji podbramkowych i strzałów pokonali zespół Gedanii Gdańsk 5-3 (3-0).

bramki strzelili:

1-0 Kuba Kreft asysta Miki Formella

2-0 Oli Kątny - rzut karny po faulu na Kreciku

3-0 Kuba Kreft asysta Marcin Jeżowski

4-1 Marcin Jeżowski asysta Niko Sroka

5-2 Kuba Kwidziński asysta Patryk Baranowski

Skład meczowy:

Flis S., Zakrzewski M., Baranowski Sz.,Kozłowski H., Kątny O., Sroka N., Godlewski J., Kreft J., Formella M., Baranowski P., Kwidziński J., Ustrowski B., Jeżowski M., Nurczyński Sz.