MECZE SOBOTNIE

Bardzo dobry weekend dla naszych zespołów które po niezłej grze zdeklasowały swoich przeciwników. Cieszy przede wszystkim skuteczność, ale także gra i pewność w swoich poczynaniach. W meczu z Portowcem cały zespół zagrał bardzo ambitnie od początku do końca prowadząc grę a swój dzień miał Jeżyk który aż czterokrotnie wykończył akcje zespołowe. Ozdobą meczu na pewno był gol zdobyty przez Niko Srokę którego  nie powstydzili by się na stadionach świata kapitalnie uderzając piłkę z rzutu wolnego. W Szemudzie natomiast nasza "dwójeczka" pewnie pokonała gospodarzy prezentując lepszy futbol a przede wszystkim skuteczny.

EKO PROD Szemud - GRYF II Wejherowo - 0-7 (0-2) bramki strzelili: Dawid Kwidziński i Szymek Nurczyński po 2, Kacper Stolc, Marek Skrzypiński, Kuba Wika

Skład: Maciejewski, Stolz, Frankowski, Potrykus W.,Potrykus J,  Kwidziński D., Stolc, Nurczyński, Janus, Skrzypiński, Dublinowski, Wika

PORTOWIEC Gdańsk - GRYF Wejherowo - 2-9 (0-3) bramki strzelili: Marcin Jeżowski - 4, Nikodem Sroka -2, Mikołaj Formella, Jakub Kreft, samobójcza.

Skład: Flis, Zakrzewski, Wiśniewski, Kątny, Baranowski Sz., Kwidziński J., Formella, Godlewski, Sroka, Kreft, Jeżowski, Ustrowski, Kozłowski