MECZE WEEKENDOWE

GRYF Wejherowo - ARKA Gdynia  - 1-1 (1-0) bramka: Niko Sroka

Nie najlepsze boisko nie pozwoliło obu zespołom pokazać pełnię swoich umiejętności, nie mniej zaangażowanie i determinacja obu zespołów była godna pochwały . Mecz lepiej zaczęła Arka która na początku zaatakowała bardzo agresywnie i zepchnęła nasz zespół do defensywy. Po 10 min. mecz się wyrównał i nasi zwodnicy zaczęli stwarzać coraz groźniejsze sytuacje pod bramką przeciwnika. Po jednej z nich Niko Sroka indywidualną akcję zakończył strzałem wyprowadzając nas na prowadzenie. W tej połowie mieliśmy jeszcze kilka groźnych sytuacji lecz nie zamieniliśmy ich na gole. W drugiej połowie w dalszym ciągu trwała zażarta walka często na granicy faulu z czym do końca nie potrafił poradzić sobie arbiter. Nie ustrzegliśmy się błędu w tej części meczu co wykorzystał przeciwnik strzelając wyrównującą bramkę. Mimo jeszcze kilku okazji z obydwu stron więcej goli nie padło.

Zawodnicy: Flis, Wiśniewski, Kątny, Baranowski Sz., Kwidziński J., Formella, Godlewski, Sroka, Nurczyński, Kreft, Jeżowski, Ustrowski, Kozłowski.

GRYF II Wejherowo - BAŁTYK Gdynia - 0-1 (0-1)

W niedzielne przedpołudnie nasi chłopcy spotkali się z innym przedstawicielem gdyńskiej piłki Bałtykiem Gdynia. Po bardzo wyrównanym meczu przegraliśmy niestety to spotkanie 0-1 tracąc bramkę po prostym błędzie w obronie. Mimo wszystko pochwała należy się chłopcom za momentami naprawę fajne momenty w grze, stworzone sytuacje gdzie zabrakło naprawdę niewiele aby strzelić gola.

Skład: Maciejewski, Stolz, Dublinowski ,Bank, Frankowski, Potrykus W., Potrykus J. Kwidziński D., Stolc, Skrzypiński, Wika, Sobczak