POWOŁANIA WEEKEND

W najbliższy weekend zaplanowane zostały wydarzenia sportowe z udziałem naszych zawodników:

Piątek zbiórka godz. 16.00 stadion miejski w Redzie - zawody kontrolne z zespołem Jedynki Reda. Zabieramy koszulki meczowe. Zawody potrwają do godz. 18.00.

Skład osobowy:

Artur Maciejewski, Szymon Sobczak, Mati Dublinowski, Tomasz Dmowski, Łukasz Stolz, Dawid Kwidziński, Kacper Stolc, Kuba Wika, Artur Mroske, Michał Janus, Michał Frankowski, Kacper Słomiński, Wiktor Potrykus, Jakub Bank, Jakub Potrykus, Marek Skrzypiński, Szymon Jączyński, Wiktor Szwocha,Oskar Uzdrowski

Pozostali zawodnicy z grupy I nie wymienieni powyżej  mają zajęcia o godz. 17.00 na ul Bukowej .

Sobota - niedziela - turniej Kaszub Cup Luzino - zbiórka sobota godz. 7.20 hala w Luzinie, stroje biało i żółto czarne, dresy wyjściowe. W sobotę mecze potrwają do około godz. 13.00, w niedzielę w zależności od zajętych miejsc w sobotnich eliminacjach. Wystawiamy dwie drużyny, WPISOWE 250 zł. od zespołu.

Skład osobowy:

Flis Sebastian, Zakrzewski Maksymilian, Maciejewski Artur, Kątny Oli, Ustrowski Bartek, Formella Mikołaj, Kwidziński Jakub i Dawid, Sroka Nikodem, Baranowski Patryk i Szymek, Jeżowski Marcin, Kuba Kreft, Wiśniewski Michał, Stolz Łukasz, Godlewski Jakub, Potrykus Wiktor, Kozłowski Hubert, Nurczyński Szymon,

W przypadku absencji któregoś z zawodników proszę o niezwłoczne poinformowanie trenerów.

W przyszłym tygodniu mam nadzieję że aura będzie łaskawsza i będziemy mogli zajęcia przeprowadzic zgodnie z harmonogramem