TURNIEJ OSICE 28.06.2015

W niedzielę 28 czerwca odbył się w Osicach V ogólnopolski turniej piłki nożnej Exclusive Sport Cup 2015  z naszym udziałem. W gronie 16 drużyn nasi chłopcy zajęli 4 miejsce.  W grupie eliminacyjnej nasz zespół spotkał się z Beniaminkiem Starogard Gdański (1-1 bramka Kuba Kreft), Osiczanką Osice (1-0 bramka Niko Sroka) i Wisełką Solec Kujawski (0-1). Drugie miejsce w grupie pozwoliło nam na udział w meczach o miejsca 1-8. W ćwierćfinale po bardzo dobrym meczu pokonaliśmy zespół Jezioraka Iława (2-0 bramki Kuba Kreft i Miki Formella), półfinał niestety po bezbramkowym meczu w karnych ulegliśmy (2-3) późniejszemu triumfatorowi turnieju zespołowi Pogoni Prabuty. W meczu o trzecie miejsce pokonał nas zespół Czarnych Pruszcz Gdański (3-1 bramka Niko Sroka). Trochę szkoda meczu półfinałowego bo okazji do zdobycia bramek było sporo i zabrakło naprawdę niewiele aby znaleźć się w finale.  Na pocieszenie pozostaje fakt zdobycia tytułu najlepszego bramkarza dla Seby Flisa - GRATULUJĘ .  W finale turnieju Pogoń Prabuty pokonała po rzutach karnych Gedanię Gdańsk. Zawodnicy reprezentujący nasz zespół na turnieju:

Flis Sebastian, Godlewski Kuba, Baranowski Szymek i Patryk, Kątny Oli, Wiśniewski Michał, Formella Miki, Sroka Niko, Kreft Kuba, Nurczyński Szymek, Ustrowski Bartek.

Zespoły uczestniczące w turnieju:

Grupa A: Osiczanka II Osice , Wisełka Solec Kujawski, Gryf Wejherowo, Beniaminek 03 Starogard Gdański

Grupa B: Elana II Toruń , Gedania Gdańsk, Jeziorak Iława, Huragan Morąg

Grupa C: Elana I Toruń, Pogoń Prabuty, Czarni Pruszcz Gdański, Gts Pruszcz Gdański

Grupa D: Osiczanka I Osice, Iskra Gdynia, Gedania II Gdańsk, AP Brda Bydgoszcz

TERAZ CZAS NA WYPOCZYNEK:) OCZYWIŚCIE CZYNNY ABY GDY SPOTKAMY SIĘ JUŻ NIEDŁUGO BYĆ GOTOWYM DO CIĘŻKIEJ PRACY:)