TURNIEJ W REDZIE

II i V miejsce zajęli nasi zawodnicy na turnieju halowym w Redzie. Tym razem gospodarze turnieju zawodnicy UKS Jedynka zrewanżowali się nam za ubiegłotygodniową porażkę w finale turnieju w Słupsku pokonując nasz zespół 1-0. Zabrakło naprawdę niewiele tym bardziej że przy stanie 0-0 mieliśmy kilka niezłych okazji do strzelenia bramki. Niestety czasami tak bywa że niewykorzystane sytuacje się mszczą , cieszy natomiast niezły poziom tego finału, bo można powiedzieć że mecze tych drużyn to już klasyka i zawsze dostarczają sporo emocji. Drugi nasz zespół również zaprezentował się z niezłej strony ostatecznie zajmując V miejsce w gronie 12 zespołów. Dziękujemy wam chłopaki za postawę w dzisiejszym turnieju jak również za całą rundę jesienną. Tym turniejem zakończyliśmy rywalizację w tym roku, przy okazji dziękujemy również waszym rodzicom za tak aktywne wsparcie.
W niedzielnym turnieju obie nasze drużyny reprezentowali:
1. Flis Sebastian
2. Kątny Oliwer