WIZYTA U PREZYDENTA MIASTA

30 czerwca 2016 wzięliśmy udział w spotkaniu zorganizowanym  w wejherowskim Ratuszu, którego  gospodarzem  był Prezydent Miasta Wejherowa Pan Krzysztof Hildebrandt. Włodarz miasta  pogratulował naszemu zespołowi bardzo dobrych wyników sportowych jakie zespół osiągał  w ostatnim roku. My ze swej strony podziękowaliśmy za wsparcie jakiego Pan Prezydent  udziela naszemu klubowi. Nie zapomnieliśmy również podziękować za pomoc jakiej udzielił nam Pan Krzysztof przy organizacji  turnieju FANBALA - Wejherowo 2016, który odbył się 4 czerwca w Wejherowie. W podziękowaniu wręczyliśmy Prezydentowi statuetkę oraz specjalnie przygotowaną koszulkę w klubowych barwach z nr 12. Mamy  nadzieję że kiedyś zobaczymy w niej Pana Prezydenta  na naszym stadionie. Zespołowi towarzyszył Pan Rafał Szlas, który nieustannie wspiera rozwój naszych zespołów młodzieżowych.