ZWYCIĘSTWO NA TURNIEJU W REDZIE

W dniach 5-6 grudnia 2015  wzięliśmy udział w ogólnopolskim turnieju halowym w Redzie "BURGER KING CUP 2015". Reprezentowały nas  dwie drużyny pod nazwami GRYF I i GRYF II. Obie nasze drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Zwycięstwo oraz siódme miejsce to bilans naszych zespołów. Wygrana w turnieju nie przyszła jednak łatwo, wiele było wyrównanych i  emocjonujących meczy szczególnie w niedzielnych finałach. Ozdobą turnieju na pewno był finałowy pojedynek w którym zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju UKS Jedynką. Po bardzo dobrym i wyrównanym, trzymającym w napięciu do samego końca meczu udało się nam wygrać to spotkanie 3-2.

Organizatorzy docenili również postawę naszych zawodników w różnych klasyfikacjach. Tytuł najlepszego bramkarza na kolejnym już turnieju  otrzymał Seba Flis który prezentuje znakomitą dyspozycję. Tytuł najlepszego zawodnika w Gryfie I otrzymał Szymon Gajewski, a w Gryfie II Niko Sroka.

Jednak gratulacje należą się  wszystkim naszym zawodnikom uczestniczącym w turnieju.

Składy drużyn :

GRYF I      (7 miejsce) : Maciejewski Artur, Wiśniewski Michał, Baranowski Szymon, Kwidziński Dawid, Kozłowski Hubert, Baranowski Patryk, Nurczyński Szymon, Stolc Kacper, Gajewski Szymon

GRYF II     (1 miejsce): Flis Sebastian, Kątny Oliwer, Ustrowski Bartosz, Kwidziński Jakub, Formella Mikołaj, Sroka Nikodem, Godlewski Jakub, Kreft Jakub, Jeżowski Marcin

Sprawozdanie meczowe oraz strzelcy bramek  z turnieju wkrótce