GRYF - BENIAMINEK 4-0

GRYF WEJHEROWO - BENIAMINEK STAROGARD GDAŃSKI - 4-0 (1-0)

gole strzelili: Niko Sroka - 2, Michał Wiśniewski i Jakub Kwidziński

Skład: Sebastian Flis, Maksymilian Zakrzewski, Michał Wiśniewski, Oliwer Kątny, Szymon Baranowski, Jakub Kwidziński, Hubert Kozłowski, Nikodem Sroka, Jakub Godlewski, Jakub Kreft, Szymon Nurczyński, Mikołaj Formella, Bartosz Ustrowski.

Kapryśna aura oraz ciężkie boisko nie przeszkodziło naszej drużynie aby pokonać przeciwników ze Starogardu Gdańskiego. Od początku zarysowała się przewaga naszego zespołu który cierpliwie budował swoje akcje mimo skomasowanej obrony przyjezdnych. Pierwsza bramka to kapitalny strzał z dystansu Michała Wiśniewskiego po którym piłka odbiła się od poprzeczki a pierwszym który dopadł do piłki był Niko Sroka. Druga bramka to efekt błędu obrońców który wykorzystał Kuba Kwidziński strzelając gola w sytuacji sam na sam . Dwie kolejne bramki padły po stałych fragmentach gry gdzie najprzytomniej zachowali się w polu karnym Niko Sroka oraz Michał Wiśniewski. Podsumowując dobry mecz w naszym wykonaniu w którym chłopcy zagrali bardzo dobrze w grze  obronnej nie pozwalając przeciwnikowi na stworzenie zbyt wielu sytuacji podbramkowych.