GRYF - JAGUAR

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy mecz z zespołem Jaguara Gdańsk i po bardzo dobrym meczu pokonaliśmy przeciwników 2-1. Był to trudny mecz w którym musieliśmy się mierzyć z silniejszym fizycznie przeciwnikiem który równocześnie prezentował niezły poziom piłkarski. Dawna AP Lechia od początku starała się narzucić swój styl ale nasz zespół prezentował się bardzo dobrze w destrukcji dzięki czemu nie pozwoliliśmy na wiele przeciwnikowi . Z drugiej strony przeciwnik również nie pozwalał na wiele dlatego sytuacji bramkowych nie było za wiele ale mimo wszystko kilka razy udało nam się zagrozić przeciwnikowi. Pierwsza bramka to gol Nikodema który wykorzystał błąd obrońcy i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza, druga to znakomite zachowanie Kuby który wykorzystał złe ustawienie obrony i bramkarza strzelając na 2-0 . W końcówce meczu przeciwnik zdobył gola ze SFG jednak na więcej nasz zespół nie pozwolił.
GRYF Wejherowo - JAGUAR Gdańsk 2-1 (1-0) bramki: Niko Sroka, Kuba Kreft

SKŁAD: Flis Sebastian, Wiśniewski Michał, Szymikowski Adam, Ustrowski Bartosz, Baranowski Szymon, Kwidziński Jakub, Baranowski Patryk, Formella Mikołaj, Sroka Nikodem, Jeżowski Marcin, Kreft Jakub, Godlewski Jakub, Kątny Oliwer, Kozłowski Hubert, Stolc Kacper