GRYF - POKOLENIA LG

GRYF Wejherowo - POKOLENIA LG 3-0 (1-0)  bramki strzelili Niko Sroka 2, Jakub Kreft 1

W sobotnie popołudnie na naszym stadionie podejmowaliśmy zespół Pokoleń LG i po dobrym meczu pokonaliśmy przeciwników 3-0 od początku prezentując się bardzo dobrze. Sytuacji bramkowych w tym meczu mieliśmy sporo jednak zabrakło trochę szczęścia, umiejętności a gdzieniegdzie przeszkadzało nasiąknięte wodą boisko. Jednak co najważniejsze prezentowaliśmy się o niebo lepiej niż w Redzie prezentując nasz futbol i nie pozwalając przeciwnikowi na zbyt wiele. Ozdobą meczu był gol Nikodema który niczym Michel Platini umieścił piłkę w "okienku" bramki przeciwnika.

SKŁAD: Flis Sebastian, Wiśniewski Michał, Szymikowski Adam, Ustrowski Bartosz, Baranowski Szymon, Stolc Kacper, Baranowski Patryk, Formella Mikołaj, Sroka Nikodem, Jeżowski Marcin, Kreft Jakub, Godlewski Jakub, Nurczyński Szymon, Kozłowski Hubert,