GRYF -SOKÓŁ

GRYF -SOKÓŁ

Niestety nie udał nam się kolejny mecz który rozegraliśmy awansem z zespołem Sokoła Bożepole Wielkie  ulegając przeciwnikom 2-4 (2-1) bramki dla naszego zespołu zdobyli Łukasz Stolz i Kacper Stolc.

Od początku ten mecz nie układał nam się dobrze, zarówno jeśli chodzi o wynik i samą grę. Przeciwnik szybko wykorzystał naszą nonszalancję w polu karnym i strzelił pierwszego gola. To podziałało na nasz zespół mobilizująco i mimo nie najlepszej gry do przerwy wynik brzmiał 2-1 na naszą korzyść. Po przerwie niestety luźne krycie w obronie oraz zbyt małe zaangażowanie w grę spowodowało że przeciwnik strzelił trzy gole wygrywając to spotkanie. Było to najsłabsze spotkanie jakie rozegraliśmy od dłuższego czasu. Trzeba o nim jak najszybciej zapomnieć i wziąć się do pracy aby za tydzień zaprezentować się zdecydowanie lepiej.