POGOŃ PRABUTY - GRYF

W minioną sobotę z samego rana udaliśmy się do Prabut na mecz z miejscową Pogonią i po bardzo dobrym meczu pokonaliśmy przeciwników 4-1. Od początku widać było że miejscowi dysponujący lepszymi warunkami fizycznymi będą starali się za wszelką cenę uprzykrzać nam życie i prostymi środkami stwarzać sytuację bramkowe. Początek meczu był wyrównany ale z czasem nasza przewaga była coraz bardziej widoczna czego efektem był gol zdobyty przez Mikiego Formellę po wzorowo wykonanym stałym fragmencie gry.Przed końcem pierwszej połowy po ładnej kontrze Kuba Kwidziński strzelił do bramki a interweniujący obrońca niefortunnie wbił piłkę do własnej bramki. W drugiej połowie nasza przewaga była jeszcze bardziej widoczna czego efektem dwie bramki strzelone przez Niko Srokę. Był to trudny mecz ale mądrze grający nasz zespół nie pozwolił gospodarzom na zbyt wiele.

W meczu tym wystąpiliśmy w składzie:

Skład: Flis Sebastian, Zakrzewski Maksymilian, Wiśniewski Michał, Kątny Oliwer, Kozłowski Hubert, Baranowski Szymon, Kwidziński Jakub, Formella Mikołaj, Godlewski Jakub, Sroka Nikodem, Ustrowski Bartosz, Kreft Jakub

POGOŃ PRABUTY - GRYF WEJHEROWO  1-4 (0-2) bramki: Nikodem Sroka - 2, Mikołaj Formella 1, samobójcza