KASZUB CUP - LUZINO

III i IX miejsce w "KASZUB CUP" w Luzinie

W minioną sobotę wzięliśmy udział w halowym turnieju w Luzinie gdzie wystawiliśmy dwie drużyny. Po całodniowej rywalizacji zajęliśmy 3 i 9 miejsce w stawce 12 zespołów. Nasza "jedynka" tra fiła do grupy pierwszej gdzie rywalizowała z zespołami Santosa I Gdańsk (0-4), UKS Cisowa (2-1), Gosrit Luzino (6-1), Bałtyk I Gdynia (3-0) i Zefirem Gdynia (3-0). Chłopcy spisali się bardzo dobrze wygrywając w czterech spotkaniach oraz ulegając późniejszemu triumfatorowi imprezy Santosowi 0-4 . Nasza "dwójka" trafiła do grupy drugiej gdzie rywalizowała z Bałtykiem II Gdynia (6-1), Santosem II Gdańsk (0-6), Gosritem II Luzino (2-5), KP Gdynia (0-3), Jantarem Ustka (0-5). Po rywalizacji w grupach nasze zespoły przeszły do dalszej rywalizacji z miejsc II i V. Pozwoliło to na granie o m-ca 1-4 oraz 9-12. Jedynka w półfinale rywalizowała z zespołem KP Gdynia i po bardzo dobrym i szybkim meczu uległa 0-1. W meczu o 3 miejsce wygrała rywalizację z Jantarem Ustka 2-1 . Nasza dwójka po wygraniu 2-0 z Zefirem Gdynia w meczu o m-ca 9-10 wygrała rywalizację z II zespołem Bałtyku w stosunku 5-0. Zatem pierwszy nasz turniej halowy wypadł całkiem nieźle biorąc pod uwagę fakt rywalizacji z zespołami z rocznika 2002. Nasze zespoły wystąpiły w składach:

GRYF I : Flis Sebastian, Katny Oliwer, Baranowski Szymon, Formella Mikołaj, Kwidziński Jakub, Baranowski Patryk, Stolz Łukasz, Sroka Nikodem, Jeżowski Marcin

GRYF II :Maciejewski Artek, Wiśniewski Michał, Szymikowski Adam, Ustrowski Bartosz, Nurczyński Szymon, Kozłowski Hubert, Potrykus Wiktor, Kwidziński Dawid, Godlewski Jakub.

Lubię to!Zobacz więcej reakcji