ZAKOŃCZENIE RUNDY JESIENNEJ NA "SZÓSTKĘ"

GRYF Wejherowo - FC Gowidlino 6-0 (0-0) bramki strzelili: Niko Sroka 3, Kuba Kwidziński, Szymek Nurczyński i Szymek Baranowski z rzutu karnego.
Wynik spotkania wysoki chociaż został ustalony dopiero w drugiej połowie meczu. W pierwszej połowie grało się nam ciężko, przeciwnik walczył, odważnie atakował i kilka razy był bliski szczęścia jednak przeszkodą nie do przejścia był dzisiaj nasz blok defensywny i Seba w bramce. W pierwszej połowie gra nam się nie kleiła, graliśmy niecierpliwie, dużo było niedokładnych podań na co wpływ miało niewątpliwie bardzo grząskie i nierówne boisko, jak również agresywnie grający przeciwnik. Z upływem czasu graliśmy jednak coraz lepiej chociaż do przerwy wynik był bezbramkowy. Druga połowa rozpoczęła się od naszego naporu bramki przeciwnika za co zostaliśmy nagrodzeni golem strzelonym przez Kubę Kwidzińskiego. Po jego strzale bramkarz popełnił prosty błąd i piłka wpadła do bramki. Od tego momentu grało nam się łatwiej czego efektem kolejne bramki strzelone w następnych minutach. Autorami następnych goli byli Szymek Nurczyński oraz Szymek Baranowski który wykorzystał rzut karny po faulu na Nikdemie. Nikodem zresztą był dziś w niezłej formie czego efektem kolejny ustrzelony hat-trick.Gratulacje dzisiaj dla całego zespołu za ten mecz pomimo nie najlepszej I połowy pokazaliście w drugiej że jesteście zespołem zdecydowanie lepszym. Podziękowania również dla chłopców z Gowidlina za to że przyjechali i grali otwarty futbol dzięki czemu mecz na pewno był ciekawym widowiskiem.
SKŁAD: Flis Sebastian, Wiśniewski Michał, Kątny Oliwer, Szymikowski Adam, Ustrowski Bartosz, Baranowski Szymon, Kwidziński Jakub, Baranowski Patryk, Formella Mikołaj, Sroka Nikodem, Marcin Jeżowski, Godlewski Jakub, Nurczyński Szymon, Kozłowski Hubert,