MECZE WEEKENDOWE

W minioną niedzielę obie nasz drużyny rywalizowały z przeciwnikami niewygodnymi a w przypadku chłopców z Gryfa II również wyżej notowanymi.

GRYF II Wejherowo - KP GDYNIA 0-0

O godz. 11.00 nasza dwójka rozpoczęła spotkanie z wiceliderem grupy Gdańsk I zespołem KP Gdynia i po emocjonującym ale bezbramkowym spotkaniu chłopcy uzyskali 1 punkt. Bardzo ambitna gra, determinacja zawodników spowodowała że przeciwnik nie był w stanie strzelić nam bramki mimo że miał ku temu okazję a najlepszą z rzutu karnego.Kapitalną paradą w tej sytuacji  i nie tylko popisał się robiący systematyczne postępy  Artek Maciejewski. Pochwały należą się jednak całej drużynie, której  gra na wiosnę oraz osiągane rezultaty okazują się nie być dziełem przypadku tylko efektem  ciężkiej i mozolnej pracy.

Skład: Artur Maciejewski, Mateusz Dublinowski, Łukasz Stolz, Michał Janus, Jakub Bank, Jakub Potrykus, Wiktor Potrykus, Dawid Kwidziński, Kacper Stolc, Michał Frankowski, Marek Skrzypiński.

FC GOWIDLINO - GRYF Wejherowo 0-2  (0-1) bramki zdobyli: Niko Sroka 1, Oli Kątny 1.

Dobre spotkanie naszego zespołu który pomimo kontuzji i absencji kilku zawodników wykazał się mądrością w grze . W niedzielne przedpołudnie zagraliśmy w Gowidlinie z przeciwnikiem preferującym prosty i siłowy futbol dlatego też ta mądrość była bardzo potrzebna.Od początku uwidoczniła się nasza przewaga, mieliśmy jednak problem ze strzeleniem gola. Jednak jak zespołowi nie idzie ostatnimi czasy zawsze można liczyć na Niko Srokę, który kapitalnie uderzył z 20 metrów i po pierwszej połowie prowadziliśmy 1-0. Wynik mógłby być wyższy ale albo świetnie bronił bramkarz gospodarzy albo zabrakło trochę dokładności i spokoju pod bramką przeciwnika. W drugiej połowie kontrolowaliśmy przebieg spotkania a efektem była bramka na 2-0 gdzie w polu karnym najprzytomniej zachował się Oli Kątny strzelając z bliska do bramki przeciwnika.

Skład: Sebastian Flis, Maksymilian Zakrzewski, Michał Wiśniewski, Oliwer Kątny, Szymon Baranowski, Jakub Kwidziński, Nikodem Sroka, Jakub Godlewski, Hubert Kozłowski, Jakub Kreft, Szymek Nurczyński,Marcin Jeżowski,