UDANY WEEKEND NASZYCH DRUŻYN

W miniony weekend z bardzo dobrej strony zaprezentowały się obie nasze drużyny które  pokonały swoich przeciwników:

GOSRIT LUZINO - GRYF II Wejherowo 3-6 (0-2) bramki zdobyli: Dawid Kwidziński i Kuba Potrykus po dwie , Michał Frankowski i Szymek Nurczyński po jednej.

Dobry mecz naszej drużyny która po emocjonującym meczu pokonała chłopców z Luzina 6-3. Wynik wysoki ale wcale nie było to takie łatwe spotkanie. Po pierwszej połowie nasz zespół zasłużenie prowadził 2-0 ale początek drugiej połowy to dominacja przeciwnika który zepchnął nas do defensywy i wyrównał wynik spotkania na 2-2. Od tego momentu na boisku trwała zażarta walka, o każdy metr boiska gdzie  zarówno jedni jak i drudzy chcieli wygrać to spotkanie przez co mecz trzymał w napięciu do samego końca.    .

Skład: Artur Maciejewski, Mateusz Dublinowski, Łukasz Stolz, Hubert Kozłowski, Michał Janus, Jakub Bank, Jakub Potrykus, Wiktor Potrykus, Dawid Kwidziński, Kacper Stolc, Michał Frankowski, Szymon Nurczyński, Marek Skrzypiński

GRYF Wejherowo - CHOJNICZANKA Chojnice 8-0 (2-0) bramki zdobyli: Niko Sroka 4, Kuba  Kreft 2,Marcin Jeżowski Kwidziński i Kuba Kwidziński  po 1.

Dobre spotkanie naszego zespołu szczególnie w drugiej połowie kiedy to strzeliliśmy przeciwnikom 6 goli. W pierwszej połowie brakowało troszkę dokładności co przy agresywnie grającym przeciwniku powodowało że grało nam się ciężej i kilka razy swoim kunsztem musieli wykazać się nasi bramkarze. Nie mniej przewaga naszego zespołu była bardzo widoczna i zasłużenie odnieśliśmy wysokie zwycięstwo.

Skład: Sebastian Flis, Maksymilian Zakrzewski, Michał Wiśniewski, Oliwer Kątny, Szymon Baranowski, Jakub Kwidziński, Mikołaj Formella, Nikodem Sroka, Jakub Godlewski, Jakub Kreft, Marcin Jeżowski,