MECZE WEEKENDOWE

Przy pięknej słonecznej pogodzie nasze zespoły spotkały się z zespołami wymagającymi które prezentowały solidny futbol. Chłopcy z naszej "dwójki" spotkali się z liderem naszej grupy zespołem Korony Żelistrzewo i mimo ambitnej postawy przegrali to spotkanie 0-3. Nasza "jedynka" natomiast po dobrym meczu uporała się z zespołem z którym nie zawsze szło nam dobrze ale tym razem nasze zwycięstwo było zdecydowane. Znowu formą strzelecką błysnął Niko Sroka który tym razem zanotował hat-trika.

GRYF II Wejherowo - KORONA Żelistrzewo 0-3 (0-2).

Skład: Maciejewski, Stolz, Kozłowski,Bank, Frankowski, Potrykus W., Kwidziński D., Stolc, Nurczyński, Janus, Skrzypiński

GRYF  Wejherowo - POKOLENIA LECHII Gdańsk  5-1 (1-0) bramki: Sroka Nikodem - 3, Kwidziński Jakub, Jeżowski Marcin.

Skład: Flis, Zakrzewski, Wiśniewski, Kątny, Baranowski Sz., Kwidziński J., Formella, Godlewski, Sroka, Kreft, Jeżowski, Ustrowski.