POGOŃ - GRYF

POGOŃ Prabuty - GRYF Wejherowo 0-4 (0-2) bramki Szymon Nurczyński i Niko Sroka po 2

Mimo problemów zdrowotnych udaliśmy się do Prabut na mecz z miejscową Pogonią. Spodziewaliśmy się trudnego meczu, jednak rzeczywistość okazała się inna .Nasz zespół od początku spotkania  starał się prowadzić grę i stwarzać sytuacje bramkowe czego efektem była strzelona bramka przez Szymka Nurczyńskiego który wykończył akcję Nikodema. Drugi gol bliźniaczo podobny do pierwszego. Do przerwy wynik 2-0 i dobra gra naszego zespołu. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się. Dwie bramki Nikodema to efekt naszej dobrej gry w tym dniu Mimo jeszcze kilku dobrych sytuacji wynik nie uległ już zmianie. Cieszy bardzo ta wygrana dlatego że od kilku tygodni borykamy się z problemami zdrowotnymi co powoduję że nie możemy zagrać w optymalnym ustawieniu. Cieszy również nasza gra obronna bo z tym ostatnio nie było najlepiej. Brawo chłopcy za ten mecz, przed nami ostatni mecz rundy jesiennej z Gowidlinem gdzie miejmy nadzieję że zagramy w końcu w optymalnym składzie.

SKŁAD: Flis Sebastian, Wiśniewski Michał, Kątny Oliwer, Szymikowski Adam, Ustrowski Bartosz, Baranowski Szymon, Kwidziński DAWID, Baranowski Patryk, Formella Mikołaj, Sroka Nikodem, Kreft Jakub, Godlewski Jakub, Nurczyński Szymon, Kozłowski Hubert,