SOBOTNIE MECZE NASZYCH DRUŻYN

W minioną sobotę obie nasze drużyny rozegrały swoje mecze i po dobrej grze zwyciężyły swoich przeciwników:

GRYF II Wejherowo - ORKAN Rumia 3-0 (2-0) bramki zdobyli: Szymek Nurczyński 2 i Łuki Stolz 1

Dobry mecz naszej drużyny która od początku osiągnęła dużą przewagę w polu co potwierdziła strzeleniem dwóch bramek. Cieszy również postawa tego zespołu który coraz lepiej radzi sobie w grze pozycyjnej.

Skład: Artur Maciejewski, Mateusz Dublinowski, Łukasz Stolz, Hubert Kozłowski, Michał Janus, Jakub Bank, Jakub Potrykus, Wiktor Potrykus, Dawid Kwidziński, Kacper Stolc, Michał Frankowski, Szymon Nurczyński

GEDANIA Gdańsk - GRYF Wejherowo 0-4 (0-2) bramki zdobyli: Niko Sroka 2, Kuba Kwidziński i Godlewski po 1.

Bardzo dobry mecz w którym Gedania postawiła wysoko poprzeczkę. Początek meczu to wyrównana gra z obydwu stron, żaden z zespołów nie odpuszczał a gra odbywała się głównie w środkowej części boiska.Z czasem stwarzaliśmy sobie coraz więcej sytuacji akcje były coraz bardziej klarowne czego efektem były bramki strzelone przez Kubę Kwidzińskiego z rzutu wolnego który wykorzystał lukę w murze oraz Kubę Godlewskiego który kapitalnym strzałem za linii pola karnego umieścił piłkę w "okienku" bramki przeciwników. W tej części gry mieliśmy jeszcze kilka sytuacji bramkowych ale niestety zabrakło skuteczności. W drugiej połowie kontrolowaliśmy spotkanie a kolejne bramki strzelił Niko Sroka który skutecznie wykończył kontry naszego zespołu. Na pochwałę zasługuje też gra obronna całego zespołu.

Skład: Sebastian Flis, Maksymilian Zakrzewski, Michał Wiśniewski, Oliwer Kątny, Bartosz Ustrowski, Szymon Baranowski, Jakub Kwidziński, Mikołaj Formella, Nikodem Sroka, Jakub Godlewski, Jakub Kreft, Marcin Jeżowski