SZUKAMY SPONSORA DLA NASZEJ DRUŻYNY

Informujemy, że poszukujemy  kolejnych  sponsorów dla chłopców z naszego rocznika 2003. Pozyskane środki chcielibyśmy przeznaczyć min. na zakup nowego sprzętu meczowego żółto - czarnego, koszulek i spodenek treningowych, bluz treningowych, piłek  a także zakup przyborów treningowych które bardzo pomogą nam w organizacji i urozmaiceniu zajęć piłkarskich. Zdajemy sobie sprawę że zdobycie sponsora nie jest rzeczą łatwą i każdy potencjalny darczyńca zastanowi się dwa razy zanim wyda pieniądze jednak myślę że ci chłopcy swoją postawą udowadniają że warto w nich inwestować.

Dlatego bardzo prosimy też wszystkich rodziców o aktywne włączenie się w poszukiwania ewentualnego sponsora. W razie pytań proszę o kontakt z trenerami rocznika 2003.

Dziękujemy naszym sponsorom firmie WOJMAR - Mariusz Gustowski i PORTA które już wsparły nasz zespół dzięki czemu mogliśmy zrealizować dwa nasze projekty.

Tr. Wojtek Wasiek - 696-446-563

Tr. Marcin Funk 506-859-821