TURNIEJ FANBALA WEJHEROWO 2016 ZAKOŃCZONY

TURNIEJ FANBALA WEJHEROWO 2016  ZAKOŃCZONY

4 czerwca 2016 roku odbył się  I ogólnopolski turniej piłki nożnej dla rocznika 2003 p.n. FANBALA  WEJHEROWO 2016. W turnieju udział wzięły  drużyny z terenu województwa pomorskiego i kujawsko - pomorskiego. W stawce 7 zespołów wystartowały dwie nasze drużyny pod nazwami : GRYF Wejherowo i KADRA Powiatu Wejherowskiego. W wyczerpującej rywalizacji zwycięstwo w turnieju odniósł nasz zespół  który pokonał wszystkich przeciwników. Kadra Powiatu zajęła ostatecznie 6 miejsce ale chłopców należy pochwalić za niesamowitą determinację . Porażki z wyżej notowanymi przeciwnikami były nieznaczne co świadczy o dużym postępie jaki zrobili chłopcy.

Nagrody indywidualne zdobyli:

1. Najlepszy zawodnik turnieju: Stasin Loch - GEDANIA Gdańsk

2. Najlepszy strzelec turnieju: Nikodem Sroka - GRYF Wejherowo

3. Najlepszy bramkarz turnieju - Bartosz Elszkowski - OLIMPIA Grudziądz

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

1. WKS GRYF Wejherowo

2. UKS JEDYNKA Reda

3. GEDANIA Gdańsk

4. OLIMPIA Grudziądz

5. GRYF Słupsk

6. KADRA POWIATU Wejherowskiego

7. ORZEŁ Subkowy