MECZE LIGOWE

We wtorek i środę nasze zespoły odrobiły zaległości ligowe i obu przypadkach spisały się znakomicie wygrywając swoje spotkania.

We wtorek  GRYF II pokonał na głównym stadionie zespół ISKRY Gdynia 5-0 (3-0)  prezentując bardzo ładny futbol okraszony ładnymi golami. Łupem bramkowym podzieli się: Kacper Stolc  - 2, Łuki Stolz, Maro Skrzypiński i Wiktor Potrykus po 1

Skład: Maciejewski A., Frankowski M., Stolz Ł., Bank J., Szymikowski A., Potrykus J., Stolc K., Potrykus W., Potrykus J., Skrzypiński M.,Janus M.,Kwidziński D,
W środę natomiast GRYF I stosunkowo łatwo pokonał LECHIĘ Gdańsk 3-0 (1-0) ale okazji do zdobycia gola było znacznie więcej. Chłopcy przewyższali przeciwników przede wszystkim determinacją ale też i większe umiejętności indywidualne przeważyły szalę na naszą korzyść. Znowu formą strzelecką błysnął Niko Sroka który wyrósł na lidera strzelców naszej drużyny ale nie należy zapominać że na jego dorobek pracuje cały zespół. Trzecią bramkę dla naszego zespołu zdobył Szymek Nurczyński wykorzystując błąd bramkarza. Gratulujemy chłopcy postawy i życzymy aby z ostatniej kolejki sezonu która już w sobotę, również spłynęły optymistyczne wiadomości .
skład: Flis S., Zakrzewski M., Wiśniewski M., Ustrowski B., Kątny O., Baranowski Sz., Kwidziński J., Baranowski P., Formella M., Sroka N., Jeżowski M., Nurczyński Sz., Kreft J.,