WEEKEND - MECZE LIGOWE

W miniony weekend obie nasze drużyny rozegrały swoje mecze. Oba spotkania co warte podkreślenia zwycięskie i osiągnięte po dobrej grze. Szczególnie niedzielne spotkanie z Gryfem Słupsk było bardzo fajne dla kibiców bo oprócz bramek zespoły pokazały techniczny futbol. W pierwszym sobotnim meczu nasza "dwójka" pokonała Orkana 1-0 a bramkę strzelił powracający do nas po 1,5 rocznej przerwie Miki Grubba. W niedzielnym meczu znowu błysnął Niko Sroka strzelając swojego drugiego hat-trika w tym sezonie . Czwartego gola strzelił Szymek Nurczyński po znakomitym zagraniu Kuby Kwidzińskiego, który asystował przy trzech golach.

ORKAN Rumia - GRYF II Wejherowo 0-1 (0-0) bramka Mikołaj Grubba

SKŁAD: Maciejewski Artur, Dublinowski Mateusz, Frankowski Michał, Bank Jakub, Potrykus Jakub, Potrykus Wiktor, Kwidziński Dawid, Stolc Kacper, Grubba Mikołaj, Szwocha Wiktor, Mielke Dawid

GRYF Wejherowo - GRYF Słupsk 4-2 (1-0) bramki: Niko Sroka - 3, Szymek Nurczyński

SKŁAD: Flis Sebastian, Wiśniewski Michał, Kątny Oliwer, Ustrowski Bartosz, Baranowski Szymon, Formella Mikołaj, Stolz Łukasz, Baranowski Patryk, Kwidziński Jakub, Jeżowski Marcin, Nikodem Sroka, Nurczyński Szymek, Szymikowski Adam, Kozłowski Hubert