GRYF - KORONA

W piękne niedzielne popołudnie nasi zawodnicy rywalizowali z zespołem Korony Żelistrzewo. Po niezłym meczu minimalnie lepsi okazali się goście pokonując nas 2-1. Był to wyrównany mecz prowadzony w szybkim tempie a o wyniku zadecydowała końcówka spotkania w której nasi zawodnicy pogubili się co skrzętnie wykorzystał przeciwnik. Wcześniej jednak  nasi zawodnicy mieli kilka stuprocentowych okazji których niestety nie wykorzystali co zemściło się w końcówce spotkania. Niemniej gra naszych zawodników była naprawdę dobra i szkoda że nie poparta zwycięstwem. Głowa do góry jedziemy chłopaki dalej.

GRYF II Wejherowo- KORONA Żelistrzewo 1-2 ( 0-0) bramka Kacper Stolc

SKŁAD: Maciejewski Artur, Dublinowski Mateusz, Frankowski Michał, Szymikowski Adam, Kozłowski Hubert, Potrykus Wiktor, Kwidziński Dawid, Stolc Kacper, Grubba Mikołaj, Szwocha Wiktor, Nurczyński Szymon, Janus Michał, Mielke Dawid