WEEKEND - MECZE LIGOWE

Dużą skutecznością zaimponowali  nasi zawodnicy podczas niedzielnych spotkań ligowych, szczególnie "wykazała się" nasza "dwójka" która zdeklasowała zespół ISKRY Gdynia pokonując ich 14-1, natomiast "jedynka" pokonała 8-0 PORTOWCA Gdańsk. Wyniki wysokie pokazujące bezwzględną przewagę naszych zespołów. GRATULUJEMY postawy i jedziemy dalej.

ISKRA Gdynia - GRYF II Wejherowo 1-14 ( 1-7) bramki strzelili: Miki Grubba 4, Kapi Stolc 3, Dawid Kwidziński, Adam Szymikowski, Szymek Nurczyński po 2 i Wiktor Potrykus 1.

skład: Maciejewski, Mielke, Szymikowski, Frankowski, Dublinowski, Stolc, Kwidziński D, Potrykus W., Kozłowski, Grubba, Nurczyński

GRYF Wejherowo - PORTOWIEC Gdańsk - 8-0 (4-0) bramki strzelili: Niko Sroka 3, Kuba Kreft i Marcin Jeżowski po 2 , Patryk Baranowski 1

skład: Flis, Wiśniewski, Kątny, Ustrowski, Baranowski Sz., Kwidziński J., Stolz, Baranowski P., Sroka, Jeżowski, Kreft, Formella, Godlewski