ZWYCIĘSTWA NA KONIEC SEZONU - I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE !!!

ZWYCIĘSTWA NA KONIEC SEZONU.

W ostatnich meczach ligowych sezonu 2015/2016 obie nasze drużyny pokonały swoich rywali.

OSICZANKA Osice - GRYF Wejherowo 1 - 5 (0-3) Niko Sroka - 3, Kuba Godlewski, samobójcza

skład: Flis S., Wiśniewski M., Ustrowski B., Kątny O., Baranowski Sz., Kwidziński J., Baranowski P., Formella M., Sroka N., Jeżowski M., Nurczyński Sz., Kreft J.,, Godlewski J. Kozłowski H.

Wynik tego meczu odzwierciedla różnicę jaka dzieliła nasz zespół od przeciwników. Zdecydowana przewaga w polu, hat - tric Nikodema i jeszcze kilka innych sytuacji po których powinniśmy strzelić gole jednak  albo bardzo dobrze zachowywał się bramkarz albo zabrakło trochę dokładności to obraz tego meczu.

POGOŃ Lębork - GRYF II Wejherowo 2 - 4 (1-0) bramki strzelili: Dawid Kwidziński - 2, Marek Skrzypiński, Adam Szymikowski

Skład: Maciejewski A., Frankowski M., Stolz Ł., Bank J., Szymikowski A., Potrykus J., Stolc K., Potrykus W., Potrykus J., Skrzypiński M.,Janus M.,Kwidziński D,

Zwycięstwo w Lęborku potwierdza że zespół zdecydowanie idzie do przodu, podnosi swoje umiejętności, co potwierdza na boisku, po pierwszej połowie trochę pechowo przegrywaliśmy 1-0 jednak druga połowa to już dominacja naszego zespołu co udokumentowaliśmy strzeleniem czterech bramek. W końcu otworzył się Dawid Kwidziński który mimo nieprzeciętnych umiejętności nie zawsze jest w stanie je pokazać, dlatego tym bardziej cieszy jego i pozostałych chłopców postawa.

To były ostatnie mecze tego sezonu.

Nasi chłopcy z  GRYFA  I wygrali LIGĘ WOJEWÓDZKĄ prezentując przez cały sezon wysoką i równą formę pokazując przy tym niezłe umiejętności, pozostawiając w polu zespoły ARKI GDYNIA I LECHII GDAŃSK łamiąc przy tym regułę że najlepsze zespoły młodzieżowe nie muszą być w Gdańsku czy Gdyni.

Nasz drugi zespół zrobił nam miłą niespodziankę gdzie  w I grupie gdańskiej okręgówki zajął piąte miejsce ale gra prezentowana szczególnie na wiosnę była zdecydowanie lepsza niż na jesieni .

GRATULUJEMY WAM CHŁOPCY POSTAWY ŻYCZĄC ABYŚCIE NIE POPRZESTAWALI NA MAŁYCH SUKCESACH ALE DĄŻYLI DALEJ DO DOSKONAŁOŚCI.